

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 2 |
| Gender | Female |
| Plug/Socket | Socket |
| Colour | Green |
| Type | Connector with Strain Relief Housing |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Wire Size | 5 - 7 mm |
| Strain Relief | Yes |
91.922.9353.0
41.022.3043.9
2091-1108/002-000
46.052.4553.1
92.030.5353.0
1-2834074-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00