

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 3 |
| Series | GST18i3 |
| Gender | Male to Female |
| Plug/Socket | Plug, Socket |
| Colour | White |
| Type | Cable Assembly |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 250 V |
| IP Rating | IP40 |
| Wire Size | 1.5 mm² |
| Cable Length | 2m |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
93.032.3350.0
96.032.4153.1
41.021.4043.1
93.731.3250.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00