

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | BNC Socket to BNC Socket |
| Adapter Type A | HD BNC |
| Adapter Type B | 1.0/2.3 |
| Gender A | Female |
| Gender B | Female |
| Impedance | 75Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Polarity | Normal |
| Operating Frequency | 3GHz |
| Contact Plating | Gold |
| Length | 21.05mm |
| Contact Material | Beryllium Copper |
B7771B3-ND3G-75
64K501-K00B1
31_SMA-50-0-100/111_NE
J01008A0017
J01019B0000
32S103-S00L5
J01043A0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00