

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | QLI Male to 7/16 in DIN Female |
| Adapter Type A | QLI |
| Adapter Type B | 7/16 in DIN |
| Gender A | Male |
| Gender B | Female |
| Impedance | 50Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Operating Frequency | 6GHz |
| Contact Plating | Silver (Center Contact) |
| Length | 39.7mm |
| Body Plating | BBR |
| Contact Material | Bronze (Center Contact) |
J01027B0019
J01027B0018
J01019B0000
ADAPT/MCXF/SMAM
J01005A0007
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00