

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | FME Plug to BNC Plug |
| Adapter Type A | FME |
| Adapter Type B | BNC |
| Gender A | Male |
| Gender B | Male |
| Impedance | 50Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Operating Frequency | 900MHz |
| Contact Plating | Gold |
| Length | 23.5±0.5mm |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Brass |
SF2990-6005
ADP-SMAFRP-SMAF
J01004A0618
J01155A0011
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00