

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | BNC Socket to BNC Socket |
| Adapter Type A | HD BNC |
| Adapter Type B | HD BNC |
| Gender A | Female |
| Gender B | Female |
| Impedance | 75Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Polarity | Normal |
| Operating Frequency | 3GHz |
| Contact Plating | Gold |
| Length | 21.05mm |
| Contact Material | Beryllium Copper |
J01042A0652
ADPT-SMBF-2SMBM
J01004A0616
J01122C0009
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00