

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | BNC Plug to BNC Plug |
| Adapter Type A | BNC |
| Adapter Type B | BNC |
| Gender A | Male |
| Gender B | Male |
| Impedance | 75Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Operating Frequency | 1.5GHz |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Length | 31.7mm |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Brass |
53S201-K00N5
19K104-K00L5
19K132-K00D3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00