

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | SMA Plug to SMA Socket |
| Adapter Type A | SMA |
| Adapter Type B | SMA |
| Gender A | Male |
| Gender B | Female |
| Impedance | 50Ω |
| Body Orientation | Right Angle |
| Operating Frequency | 18GHz |
| Polarity | Normal |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Length | 17.2mm |
| Body Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Beryllium Copper |
R161730000W
19K101-K00L5
33_SMA-Q50-0-4/1-9_NE
J01004A0618
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00