

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type A | N |
| Adapter Type B | SMA |
| Gender A | Female |
| Gender B | Female |
| Impedance | 50Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Operating Frequency | 11GHz |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Length | 31.6mm |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Beryllium Copper |
J01005A0007
HRMP-U.FLJ(40)
53S151-K00N5
53S164-K00N1
SMA7471B1-3GT50G-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00