

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | BNC Plug to BNC Socket |
| Adapter Type A | BNC |
| Adapter Type B | BNC |
| Gender A | Male |
| Gender B | Female |
| Impedance | 50Ω |
| Body Orientation | Tee |
| Polarity | Normal |
| Operating Frequency | 10GHz |
| Contact Plating | Nickel/Silver/White Bronze |
| Length | 33.2mm |
| Contact Material | Copper Zinc Alloy |
R161703000W
34_N-50-0-51/193_NE
53S101-S00N5
53S164-S00N1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00