

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Gender | Female |
| Impedance | 50Ω |
| Size | Miniature |
| Operating Frequency | 12.4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | HRM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
1-1337447-0
R125176000W
142-0711-821
B6351B1-ND3G-75
J01151R0001
J01150A0011
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00