

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG142 |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 12.4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Passivated Stainless Steel |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
R123071000W
R110 426 000
B1121E2-003-ND3G-6-75
19K201-302L5
J01001A1287
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00