

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Clamp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG174 A/U |
| Size | Subminiature |
| Operating Frequency | 4GHz |
| Body Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
N1121A1-NT3G-1-50
SMB7H-J-P-H-ST-TH1
J01002A0036
J01151A0821
R161182000W
MMCXV-J-P-HF-ST-TH1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00