

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMP Connector |
| Gender | Female, Male |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Size | Standard |
| Operating Frequency | 18GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Snap On |
R161441000W
J01040A0604
901-9887-RFX
1-1337551-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00