

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | 1855A |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 6GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Polarity | Normal |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
MCX-J-P-H-RA-TH1
51K607-106N5
J01000B1195
J01003A1348
SMP-J-C-GF-ST-CS5
53S205-306N5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00