

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female, Male |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 27GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Polarity | Normal |
| Series | SMA 27G |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Threaded |
1-1478979-0
J01160A0021
J01010R0002
12.2420.021
R161088000W
J01021H1076
J01340A0051
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00