

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG405/U |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 38GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Polarity | Normal |
| Series | SSMA |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
MMCX-R-PC(40)
J01151A0611
1-1478008-0
RTD-50-M-00
J01011R0000
R125225000W
J01151R0011
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00