

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | N Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Size | Standard |
| Operating Frequency | 11GHz |
| Body Plating | Bronze |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Threaded |
BNCW702-P1-0
J01001B0005
J01021A0151
51K101-400A5
1-1337551-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00