

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | 1.6/5.6 Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG178 A/U, RG179 B/U |
| Operating Frequency | 0 to 3GHz |
| Contact Plating | Gold over Enickel |
ERA.3S.415.CTL
R124172120W
B6252HB-NPP3G-50
B6252HB-NPP3G-75T
R125175000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00