

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | MMCX Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG178 B/U, RG196 A/U |
| Operating Frequency | 0 to 6GHz |
| Body Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
J01000A0010
53K101-115N5
BNC5-J-P-GN-RA-BH2D
R141154000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00