

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG174/U, RG188 A/U, RG316/U |
| Bulkhead | Yes |
| Operating Frequency | 0 to 4GHz |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
R213238007W
J01150A0039
51S107-802N5
MMCX-P-P-H-ST-EM1
16_MMCX-50-2-4/111_OE
R141306000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00