

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | MMCX Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG174/U, RG188 A/U, RG316/U |
| Operating Frequency | 0 to 6GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +155°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
24_QN-50-7-2/133_NE
N6551A1-NT3G-50
J01070A2002
J01190A0031
MS-156HF(01)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00