

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 - 18GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | 165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
J01002A0056
J01003A1224
R125553000W
10-491-B6-45
R142242000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00