

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG59, RG59 A/B, RG62 A/B |
| Operating Frequency | 0 to 1GHz |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold, Silver |
MCX7-J-P-H-ST-TH1
R123071000W
J01001A1948
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00