

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | MCX Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | Coaxial |
| Size | Micro Miniature |
| Operating Frequency | 6GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | MMCX |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
J01002A0016
J01010R0001
J01003A1949
1-1337406-0
32S107-302L5
J01002B0018
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00