

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Clamp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG141 A/U, RG58 C/U |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 10GHz |
| Body Plating | Flash White Bronze |
| Series | BNC |
| Contact Material | Copper Zinc Alloy |
| Contact Plating | Nickel/Silver/White Bronze |
| Series Number | 51S201 |
51S207-308N5
52-005-B6-FB
J01150A0151
142-0701-851
10-104-W66-FA
MMCX-J-P-H-ST-SM1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00