

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG179, RG187, RG188, RG316 |
| Operating Frequency | 0 to 4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
J01001A0804
R161321000W
J01011R0000
J01150A0039
R114005000W
51K507-802N5
MCX7-P-C-H-ST-CA3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00