

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG405 |
| Bulkhead | Yes |
| Operating Frequency | 0 - 18GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | 105°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
51K204-400A5
J01000A0073
J01190A0031
B6351B1-ND3G-50
B6121E1-ND3G-6-75
SMB5-J-P-H-RA-TH1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00