

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Clamp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG59 |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 1GHz |
| Body Plating | Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
RSNBTC75BFI4
GRF1-J-P-06-E-ST-TH1-E
10-491-B6-45
51S106-002N5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00