

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG405 |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 18GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
J01011A2337
J01002A0002
10-005-B36-FB
11_QMA-50-3-1/133_NE
U.FL-R-SMT-1(10)
B1141A1-ND3G-3-75
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00