

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | 0.6/3.7D |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
B6121E1-ND3G-6-75
SMB5-J-P-H-RA-TH1
B6721E1-NT3G-5-50
B6251F1-NT3G-75
J01151R0011
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00