

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | HD-BNC Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | BELDEN 9221, M17/94-RG179, RG179, RG179A, RG179B, RG187, RG187A |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 3GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Nickel |
| Polarity | Normal |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Series | HD-BNC |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
B6251F1-NT3G-75
B6121A1-NT3G-1-50
R141404000W
031-221-RFX
CJT-T-P-HH-ST-TH1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00