

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp, Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG178 B/U, RG196 A/U |
| Size | Subminiature |
| Bulkhead | Yes |
| Operating Frequency | DC to 4GHz |
| Body Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Snap On |
| Series Number | 59 |
1-1478420-0
J01600A0006
J01002A0058
MCX-P-P-H-ST-TH2
J01000A0024
R113182000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00