

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | TNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG142 B/U, RG223/U, RG400/U |
| Operating Frequency | 0 to 11GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel over Copper |
BNC7T-J-P-GN-ST-TH1
1-1478419-0
51S207-308N5
15-005-B36-AB
J01021H0089
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00