

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Impedance | 50Ω |
| Operating Frequency | 0 - 18GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65 °C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165 °C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
1-1337552-0
51K607-106N5
J01001A0612
J01011A2287
24_MMCX-50-1-1/111_OE
J01270A0201
J01021H0089
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00