

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 12.4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Copper Nickel Gold Alloy |
1-1337415-0
R222M00080W
J01002A1323
RSNBNC75BRU11
R141407000W
J01002A0055
10-104-W66-FB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00