

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMC Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Operating Frequency | 0 to 10GHz |
| Body Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
R125175000W
J01002A0036
J01270A0211
J01011A0014
10-056-B36-AB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00