

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | N Connector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | Coaxial |
| Size | Standard |
| Operating Frequency | 11GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Tin |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Threaded |
R125236000W
GRF1-J-P-06-E-RA-TH1
59S225-400L5
J01001A0615
R143082000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00