

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG141 A/U, RG58 C/U |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 10GHz |
| Body Plating | Flash White Bronze |
| Series | BNC |
| Contact Material | Copper Zinc Alloy |
| Contact Plating | Nickel/Silver/White Bronze |
| Series Number | 51S107 |
B6121E1-ND3G-6-75
1-1337548-0
R142095000W
J01340A0121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00