

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | N Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Clamp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG144, RG216 |
| Operating Frequency | 0 to 1.5GHz |
| Body Plating | Bronze |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +155°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
1-1337416-0
J01000A0608
J01002A0002
J01011B0030
R124172120W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00