

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 18GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
R124054003W
32S207-302L5
1-1337446-0
R113082000W
142-0701-851
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00