

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 20GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | SMA |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Threaded |
51K201-400N5
51K507-802N5
J01011A0058
32S107-302L5
J01002A0027
MCX-P-P-H-RA-TH1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00