

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | Coaxial |
| Size | Standard |
| Operating Frequency | 0 to 4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Series | SMB5 |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
131-8403-101
1-1478075-0
B1551A1-NT3G-50
3-1478978-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00