

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | FME Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG174/U, RG188 A/U, RG316/U |
| Operating Frequency | 0 to 2GHz |
| Contact Material | Beryllium Copper |
J01021H0021
J01160A0401
R161082000W
J01013A2262
J01021H1171
N1121A1-NT3G-1-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00