

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG402 |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 18GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
B6251C1-NT3G-50
R125325000W
J01150A0091
R141404000W
J01070A2002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00