

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | MMCX Connector |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | Coaxial |
| Size | Micro Miniature |
| Operating Frequency | 0 to 6GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | MMCX |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Mating Type | Threaded |
J01002A0016
SMZ1251B6-3GT30G-75
32S107-306L5
J01600A0009
1-1337451-0
CON-SMA-EDGE-SRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00