

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RG62 A/U |
| Size | Standard |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | DC to 4GHz |
| Polarity | Normal |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Series Number | 71 |
J01600A0007
B1121E2-003-ND3G-6-75
142-0711-821
59K106-102L5
142-0701-401
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00