

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | BNC Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 75Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG59, RG59 A/B, RG62 A/B |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 6GHz |
| Body Plating | Nickel |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
RT1121A1-NT3G-7B-50
B1121E1-ND3G-5-50
R161404000W
BNC7T-J-P-GN-RA-BH1
51K107-106N5
R141605000W
1-1337448-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00