

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Cable Type | RD316 |
| Bulkhead | Yes |
| Operating Frequency | 0 to 12.4GHz |
| Body Plating | BBR |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold over Copper |
J01000B0608
J01002A1288
R141182000W
1-1337477-0
B6421A1-NT3G-1-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00