

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | N Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Cable Type | RG142 B/U, RG223/U, RG400/U |
| Operating Frequency | 0 to 11GHz |
| Body Plating | Copper Nickel Alloy, White Bronze |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Beryllium Copper, Bronze, Copper Nickel Lead Alloy |
| Contact Plating | Silver |
RT1121A1-NT3G-7B-50
J01002A1216
EPA.00.250.DTN
R125073000W
B6721E1-NT3G-5-50
J01021H1082
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00